Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бронеплити 5 класу захисту

Сортування:
за популярністю за ціною за назвою

Ціна на – Бронеплити 5 класу захисту у Києві, Україні

 

Назва товару

Ціна

💙💛  Бронепластина 5 класу захисту  “Посилена”

3750 грн

🔰         Комплект бронепластин 5 класу захисту  “Посилені”

7500 грн

 

Бронепластини для бронежилетів 5 класу захисту - це спеціальні пластини, що необхідні для забезпечення захисту військовослужбовця, який перебуває в зоні бойових дій. Виробники пластин для бронежилетів використовують не лише метал, але й кераміку. Залежно від модифікації, можуть бути використані і інші куленепробивні матеріали.

Усі бронежилети, які можна сьогодні купити в Україні, поділяються на 6 основних класів. Клас бронежилета визначається на основі типу пластин броні. Бронежилет з бронепластинами п'ятого рівня захисту ідеально підходить для більшості українських військовослужбовців, які служать в бойових підрозділах.

Бронежилет 5 класу: характеристики та особливості

Для забезпечення надійного захисту українських бійців, які перебувають в умовах фронту, бронежилети з бронепластинами 5 класу захисту можна назвати найбільш підходящими. Бронежилети, комплектовані пластинами п'ятого рівня захисту, здатні вберегти військовослужбовців від куль, включаючи бронебійно-запалювального типу.

При виборі відповідних варіантів захисних елементів для бронежилета важливо враховувати розмір пластин і вагу комплекту, а також оцінити фактори, сукупність яких значно вплине на потребу в особливому підході до пошуку броні. Досить важливе значення має і вартість бронежилета.

Якість і зносостійкість пластин завжди взаємозв'язані між собою. Від їх співвідношення залежить, скільки коштує броньована пластина для бронежилета. Ціна виробу належної якості не може бути низькою. Дешево будуть коштувати лише вироби, які надходять в продаж від прямого виробника.

Броня 5 класу здатна забезпечити якісний захист корпусу, що підвищує шанси виживання військових, які використовують бронежилети в умовах реальної небезпеки для життя. Бронепластини в бронежилетах 5 класу мають підвищену міцність, і саме це дозволяє значно знизити ймовірність ураження особового складу. Важливими характеристиками, які відрізняють бронежилет п'ятого класу від інших захисних засобів, є можливість запобігти пораненням внаслідок використання ворогом куль з:

 • пістолетів і револьверів;
 • автоматів та інших модифікацій зброї калібру 5,45 мм, 7,62 мм.

Вага бронежилетів, комплектованих класичними бронепанелями п'ятого класу, досягає 10-12 кг, що вище маси бронежилета з бронепластинами нижчого класу (наприклад, четвертого). Зменшити загальну масу захисної амуніції, зокрема бронежилетів, виробникам броні вдається за допомогою використання нових розробок і сучасних технологій.

Пластини для комплектування бронежилетів п'ятого рівня захисту військовослужбовців української армії компанія "Арсенал Патріота" виготовляє з високоміцних композитних матеріалів, а також із сталі.

Виробники жорсткої броні 5 класу для сучасних бронежилетів з керамічними або металевими пластинами в роботі застосовують спеціальний матеріал, який дозволяє мінімізувати ризик травми бійця при попаданні кулі в броню. Демпфер з балістичного войлока не впливає на вагу бронежилета, адже матеріал відрізняється легкістю. Міцність додаткового шару дозволяє підвищити якісні показники пластин.

Важливі моменти вибору плит для бронежилетів

Перед замовленням плит для бронежилета, які забезпечать надійний захист тіла бійця, фахівці рекомендують враховувати наступні аспекти:

 • вартість броні;
 • тип матеріалу бронепанелей;
 • розмір пластин.

Під час пошуку оптимальних варіантів плит для бронежилета важливо враховувати наявність сертифікатів і відповідність виробів стандартам. Наявність документів, які підтверджують відповідність комплектуючих для бронежилетів вимогам, гарантує придбання якісних і надійних виробів.

Оцінюючи завдання, які мають бути реалізовані під час використання бронежилета, в якому є пластини броні відповідного п'ятого класу захисту, слід звернути увагу на якість чохла для носіння бронепластин. Для пластин 5 рівня захисту бажано купити плитоноски з додатковими ременями для затягування. Під час пошуку бронежилетів також потрібно звернути увагу на відповідність кишень для броньованих вставок розмірам бронепластин, які вказані виробником.

Захисні броньовані пластини для бронежилетів на сайті компанії "Арсенал Патріота" легко вибрати за описом, представленим у картці товару. При виборі слід звертати увагу на наступні параметри:

 • вагу бронепластини;
 • форму та розмір;
 • матеріал.

Правильно порівнюючи характеристики, легко укомплектувати бронежилет для певних умов використання. Матеріал для виготовлення броні для комплектації сучасних бронежилетів має таке ж важливе значення, як форма й товщина пластини, оскільки цей критерій впливає на строк служби вставок для бронежилета і вагу захисної амуніції.

Пластини для бронежилетів можуть бути виготовлені як із металу, так із керамічного матеріалу чи поліетилену. Металеві вставки для бронежилетів мають більш високу вартість і тривалість служби, в той час як керамічні та поліетиленові вставки для бронежилетів, які можна купити дешево, втрачають свою ефективність відразу після потрапляння кулі в броню. При цьому кераміка з додатковим шаром може бути придатною до використання навіть після потрапляння у бронежилет елемента, що може поранити.

Слід зауважити, що від типу бронепластини залежить загальна вага бронежилета та зручність використання засобу індивідуального захисту. Занадто важкий бронежилет значно ускладнює рухи бійця та обмежує швидкість його переміщення. Важка пластина для бронежилета, особливо в комплекті з чохлом, що не фіксується по фігурі, може стати причиною отримання травми грудної клітки чи хребта.

Легкі пластини для бронежилетів п'ятого рівня представлені на сайті компанії "Арсенал Патріота". Вони розроблені з урахуванням реальних потреб в захисті на полі бою. Використання композитних матеріалів дозволяє зменшити навантаження, яке виникає при тривалому носінні бронежилетів.

Більшість видів пластин, які можна купити для комплектації бронежилетів п'ятого рівня захисту, мають трапецієвидну форму. Такий інженерний хід виробників бронежилетів дозволяє зменшити масу броні, максимально адаптує пластину до анатомічних особливостей тіла і не заважає рухам рук.

У продажу в Києві та в Україні також можна знайти комплекти для бронежилетів з пластинами прямокутної форми, а також восьмикутні (прямокутники з відрізаними кутами). Форму бронепластин слід вибирати, орієнтуючись на наявний чохол для пластин (плитоноски).

Де і як в Києві купити дешево плити для бронежилета

Замовити з доставкою по Україні якісні комплекти для створення сучасних і надійних бронежилетів в Києві можна в інтернет-магазині "Арсенал Патріота". Бронепластини п'ятого рівня захисту для бронежилетів вироблені компанією з урахуванням основних вимог захисту воїнів на полі бою. Вироби від компанії "Арсенал Патріота" відрізняє:

 • міцність;
 • низька вага;
 • невелика вартість.

Бронепластини для бронежилетів можна купити окремо і комплектом, а також оформити замовлення на закупівлю оптової партії броні. Придбавши пластини різних рівнів захисту, можна полегшити бронежилет без втрати його основних захисних якостей. На всі броньовані вставки для комплектації бронежилетів надаються сертифікати якості, а власне виробництво дозволяє випускати броню, яка коштує недорого.

Ціни на пластини для бронежилетів на сайті вказані у день оформлення заявки. Дізнатися, скільки коштує доставка, оформити заявку на оптову партію броні, уточнити характеристики або отримати інформацію про бронепластини для бронежилетів завжди можна у консультантів. Спеціалісти готові допомогти в підборі оптимального комплекту пластин для бронежилета, враховуючи реальні потреби бійців, які виконують завдання на полі бою.

Популярні запити
Купити українська амуніція Купити бронеплити для великих бійців Купити бокові бронеплити
Купити бронеплити Чернівці Купити бронеплити Львів Купити бронеплити 25х30
Купити бронеплити Івано-Франківськ Купити бронеплити SAPI Купити бронеплити Вінниця
Купити бронеплити Луцьк Купити бронеплити для жінок Купити бронеплити Миколаїв
Купити бронеплити 4 класу захисту Купити бронеплити Одеса Купити плитоноски
Купити бронеплити Харків Купити бронеплити інших розмірів Купити бронеплити Ужгород
Купити бронеплити Дніпро Купити бронеплити Біла Церква Купити бронеплити Тернопіль

Часті питання про бронеплити 5 класу

🔱Скільки коштує бронежилет 5 класу

Вартість бронежилету — вiд 8600 грн. Комплекту 5 класу — 7500 грн. Плитоноски — вiд 1100 грн.

💙💛Скільки важить бронежилет 5 класу

Мінімальна вага бронежилету 5 класу — 9 кг.

🔱 Яка куля пробиває бронежилет 5 класу

Може пробити куля вище 5 класу за ДСТУ.
Вгору