Що таке SAPI?
SMALL ARMS PROTECTIVE INSERTS – це бронеплити, які захищають від стрілецької зброї. Такий вид плит використовують у армії США. Ми запустили цю лінійку плит через велику кількість запитів на придбання збільшених плит, а також плит, які підійдуть не лише нашим захисникам, а й захисницям. Розмірна сітка цих плит дозволяє підібрати собі бронеплити найзручнішого для вас розміру.

 

 Чи мають плити сертифікати якості?
Так, кожна окрема партія плит проходить процедуру відстрілу за ДСТУ та додатковими набоями та отримує сертифікат. Сертифікати та протоколи відстрілу є у вільному доступі (можна знайти у кожній окремій картці товару).

 

— Чи можливо повернути плиту у разі прострілу?
За Законом України повернення можливе протягом 14 днів. У разі прострілу - обговорюємо, щоб зрозуміти як та чим була пробита плита. Якщо порушені норми ДСТУ - плиту не замінюємо.

 

 Чи є знижки для ЗСУ?

Ми реалізуємо плити за найнижчими цінами, враховуючи якість товару, тому знижок на одиничні покупки не надаємо. Існує система знижок для закупівлі понад 50 комплектів. Щоб дізнатися подробиці, зв’яжіться з нами телефоном, через вайбер або кнопку зв’язку.

 

— Чи мають плити захист від води?
Наші плити мають ламінацію шаром спеціального ПВХ, який захищає від проникнення вологи та води в протиуламкове покриття.

 

— Які строки відправки при замовленні?
Ми відправляємо замовлення протягом доби після оплати.
 

 

— Чи витримують плити патрони 7Н6М після 1989 року?
Так, усі наші плити витримують ці набої.

 

— Це ціна за метал чи за готовий виріб з антирикошетом і демпфером?
Ми не продаємо метал, тільки готові до використання бронеплити. На сайті вказані ціни за комплект з двох плит або одну плиту.

 

— Чи можна придбати демпфер окремо?
Наразі така послуга недоступна.

 

— Чи можна переклеїти плиту після відстрілу?
Переклеїти можна лише плити, що не мають бічного захисту від вильоту уламків.

 

—  Чи є у наявності плити?
Які саме плити є у наявності, можна переглянути в каталозі.

 

— Можна обміняти плити старого формату на нові плити із захисним торцюванням?
Ні, наразі це недоступно.