Add items to comparison
Add items to wish list
0
My order

Feedback about the store

4.9
45 reviews
Sort:
newer first by rating old first
С Вами приятно сотрудничать, поэтому рекомендую ваш сайт своим знакомым, если им нужен товар который можно заказать здесь.
Reply
Хочу подякувати за швидкість обробки замовлення, вже декілька разів робили у вас замовлення. Ваші менеджери просто супер, справжні професіонали))).
Reply
Замовляв у вашому магазині дещо із військового спорядження, все якісне і не дороге. Обслуговування теж на рівні - так тримати ).
Reply
Привет ) Заказывали небольшим оптом носилки у вас, нужно было как всегда "уже вчера" - заказ обработали быстро и посылка с заказом через несколько дней уже ехала к конечному адресату.
Reply
Плити, які у Вас замовляли дуже якісні і порівняно недорогі. Обслуговування якісне і швидке. Вже за декілька днів посилка прибула на місце.
Reply
Товары на сайте качественные и сравнительно недорогие. Особо радует большой выбор амуниции отечественного производства.
Reply
Особлива вдячність консультанту, який допоміг правильно підібрати жилет плитоноску. Зібралися подарувати нашому товаришу бронік, а от у питанні ніхто не шарив. Допомога була дуже потрібна.
Reply
Заказывали у вас подсумки, обработка заказа была очень быстрая и это просто большущий плюсик в карму. Большое спасибо, как по мне так сервис даже лучше чем в Европе ).
Reply
Сервис на Вашем сайте очень высокий, было приятно общаться с менеджером который сопровождал заказ. Все супер с Вами можно иметь дело.
Reply
Замовляли на початку року зарядну станцію, якраз була акція до замовлення ще й старлінк додався. Користувалися і тим і тим. Дякуємо за оперативність і роботу менеджерів-консультантів.
Reply
Доброго дня. Замоилення (бронеплити 5 кл) получив, все добре. Вже зробив ще одне замовлення. Спілкування та допомога кулцентра на вмсоті. Дякую.
Reply
Доброго дня, посилочку отримала, все супер, обслуговування 🔥. Сподіваюсь чоловіку теж сподобається, якщо так, буду вас рекомендувати. Дякую!
Reply
Рекомендую этот магазин сослуживцам. Менеджер всё подробно рассказала и помогла подобрать плиты нужного мне размера. Буду приезжать к вам еще.
Reply
Купувала у вашому магазині броніжилет для чоловіка. Дуже сподобалась якість та оперативна робота консультантів, дякую!
Reply
Мне очень понравилось обслуживание в этом магазине. Сотрудники были дружелюбными и мне было очень приятно с ними общаться. Я получил все необходимые ответы на мои вопросы и определился для себя с плитами
Reply
Якісний товар, який відповідає заявленим на сайті показникам та чудовий персонал. Завжди готові прийти на допомогу, пояснити та підказати 😉. Та ще й вироблено в Україні 🇺🇦! Рекомендую 💛💙!
Reply
Замечательный и очень удобный магазин, купил плиты и плитоноску, буду рекомендовать друзьям)
Спасибо за качественное и быстрое обслуживание!
Reply
Хороше обслуговування та швидка доставка) Дякуємо!
Reply
Все гаразд, дякую!
Reply
show more 20 reviews
Up